Jump to content
snv24

Tърся собственици на i20 Active 1.4 100 hp

Recommended Posts

snv24   
snv24
Пост #6830 -

Здравейте,

Имам интерес към покупка на нов i20 Active 1.4 100 hp. Tърся собственици на такива автомобили за контакт, мнения и препоръки. Във Hyndai нямат налични такива за тест драйв и дори оглед, всичко са продали. Чаката 2 броя и съм запазил единият. Моля за помощ за моето окончателно решение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #6841 -

Здрасти @snv24

Боя се, че няма много хора с такава кола във форума, но за това, за което е предназначена колата си заслужава, според мен.  Няма как да сбъркаш с чисто нова кола - невъзможно е :) Каквото и да било - това е нова кола, която ще бъде на 0км пробег и ще си я караш от чисто нова, а усещането и изживяването е безценно :)

Другата тема я изтрих преди малко. Няма нужда от повече от една тема - всички я виждат тази. :)

Поздрави

ПП: Изглежда доста прилично:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
snv24   
snv24
Пост #6844 -

Здравей и благодаря за отговора ! Извинявам се за повторението ! Забележката е приета ! Моля да ме имаш впредвид ако изкочи нещо по моето питане.

Желая здраве и късмет !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #6845 -

Няма проблем! Писах ти на лично съобщение нещо интересно :) Виж, дали ще ти бъде от полза. 

ПП: Според мен си вземи колата и си я карай с кеф и здраве. Аз толкова много предубеждения имах към две марки - Рано и Дачия, главно от опит с едната марка, направо не исках да ги гледам изобщо, обаче новата кола си е нова кола и няма сравнение - каквато и да е няма да ги караме по 20 години... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3Kk   
3Kk
Пост #14168 -

И аз се насочвам към i20 Active, но много оскъдна информация....

snv24 ти взе ли я, не е писано по темата от миналата година.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване