Jump to content
olele39

Hyundai i10 2017

Recommended Posts

olele39   
olele39
Пост #164 -

Вчера семейно купихме Hyundai i10, модел 2017. 1000 куб. см. С вградена система LPG.

Много съм доволен. Предимно жена ми ще я кара (не се е спряла), и като я питам "Е, как е?" отговаря "Добре е, не прекъсва и не ми се потят стъклата."  :D

Успях и аз да я покарам в софийските вечерни задръствания. Доста просторен, приятен, удобен и логичен интериор. Настъпих я леко по завоите с мокър и студен асфалт - спазва зададената директория без колебания. Мощността от 66 к.с. не е голяма, но разходът е чаровен. 7,70 лв на 100 км в градските задръствания. Събота и неделя ще видя и разхода извънградско. Все пак, това ни беше важно при избора ни на нова кола.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #165 -

Ееей!!! Честитооо!!!

Аз съм голям човек, във всеки смисъл на думата, но и аз съм очарован от малките колички. Изглеждат малки, но вътре са широки. На тях идеята им е, че "нямат багажник"  - максимално за "две торби от кауфланд" и край. Обаче са лекички и приятни за каране :)

Отново Честито! Много радост да носи!  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
olele39   
olele39
Пост #177 -

Днес отново я покарах из София без задръствания. Даде разход 6,1 л/км LPG. Напълно изпълнява целта за която я купихме. Багажника вярно събира 2 торби от Кауфланд, но жена ми не пазарува повече, слава богу. Дава удоволствие и усещане за сигурност при шофиране, въпреки че е най-ниския клас на HYUNDAI. Единственото, което не ми харесва е демаража. Ама това са глупости от моя страна. Който търси нисък разход за придвижване - препоръчвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vangel   
Vangel
Пост #7283 - (Редактирано)

Колата е топ от година карам такава служебна разхода е от 5.5 до 9 газ градско каране зависи как се кара и дали има климатик сега в жегите ми вдигна с литър демек към 7.5 - 8.0. На един колега му гори 9 в моме та но говорим само за градско каране  извън града над 7 газ е невъзможно. Преди това карах C3 ако трябва да се сравняват въпреки че ц3 влиза в по голям клас ами няма място за сравнение хюндай е доста по добре поради тази причина и за лична ще си взема хюндай 

Редактирано от Vangel

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване