Jump to content
shaft

Pepino Racing Team - Чип тунинг, премахване на DPF, EGR, диагностика и други - гр. София

Recommended Posts

shaft   
shaft
Пост #113 -

И аз да пусна една тема в списъка. Става дума за Pepino Racing Team, като мога да кажа само добро. Специалистът им (Пепи) е страхотен човек и когото и да съм пратил при него, многократно ми е благодарил в последствие! 

Занимават се предимно с чип тунинг, премахване на EGR, DPF, FAP и диагностика на проблеми. Нерядко е помагал на много приятели, които имат нужда от някой, който да отиде с тях на оглед и да погледне дадена кола преди да я купят. Няма значение от марката.

Ако искате да направите чип тунинг в гр. София на разумни цени и всичко да е направено професионално, качествено и най-важното ПЕРСОНАЛНО за Вашата колата (не използват готови файлове купени/свалени от нета) - това е мястото! Файловете се свалят от Вашата кола, донастройват се и се качват обратно. Това е най-добрата услуга. 

Координати (понеже има повече от един адрес, не давам адресите, защото човекът се мести - уговорките стават по телефон, сутрин след 11ч):
0888 9ОО 96О - Пепи

pepino@pepino-racing.com

Аз съм ползвал неведнъж услугите им и съм доволен от обслужването. На мен са ми правили следните неща: проверка на софтуера в ECU-то на Санта Фе-то, защото имах някакви съмнения за EGR-a и бях прав - всичко вече е направено перфектно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MomchilB   
MomchilB
Пост #118 -

+1. Напълно съм съгласен и присъединявам към горното мнение. Голям професионалист и голям човек. Винаги е готов да ти отдели време, да те изслуша, да ти обясни внимателно какво се случва и в крайна сметка да ти реши проблема. И нещо много важно за мен- имам му пълно доверие за колата. Освен леките интервенции по моята кола и едно малко ремапче, диагностицира проблема на автомобила на мои близки, без да го я видял дори и беше на 100 % прав. За първи път ми се случва да видя за някого 12 страници с положителни мнения в един друг автомобилен форум :)   Дано да има повече такива хора като Пепи. Хиляди благодарности от мен за отношението и перфектно свършената работа!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #180 -

Днес за пореден път Пепи ми свърши страхотна работа!

На Санта Фе-то ми се беше прецакал лентовият кабел на волана - аз си го смених сам (описано е тук), обаче ми светеше лампата на AIR BAG-a. Със стария лентов кабел светваше и угасваше, когато си реши - пускам фаровете и лампата угасваше - спирам ги - светваше... натисна ли клаксон - светва лампата и т.н. - все дразнещи истории. След като смених кабела с нов, мислех, че ще е окей всичко, но дори след 10 паления на двигателя и проверки на системите - не се оправи. Наложи се да прибегнем до диагностика - изчистихме грешката, трябваше няколко пъти на контакт да се даде и всичко е окей вече.

БЛАГОДАРЯ, ПЕПИ!!! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko85   
mitko85
Пост #650 -

Здравейте,

не успях да видя адреса на Пепи. От вчера съм с проблем /светеща лампа check/ и сега ще карам Santa Fe-то на диагностика. Бях се ориентирал към Виликар защото съм доволен от предишни посещения при тях, но местоположението им не ми е много удобно, а и положителните коментари за този Пепи ме разубедиха да отида при него.

Ще се радвам някой да сподели къде е сервиза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #651 -

Здрасти,

Пепи работи само с предварителна уговорка, за да може да си планира деня, колите, и хората да остават винаги доволни. Тоест, звънни му сега и го питай кога можеш да му откараш колата за диагностика (може и днес да стане, ако и ти можеш, не се знае колко е натоварен днес). 

Намира се в Младост 4, но доста често е някъде из София по сервизите, помагайки на колеги. :)

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko85   
mitko85
Пост #715 -

Здравейте и благодаря за това че ме насочихте към Пепи. Човека ме прие след работно време и ме насочи къде ми е проблема. Препоръчвам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lubomir901   
lubomir901
Пост #780 -

И аз благодаря. Супер точен и отзивчив човек. Дойде днес да направим диагностика, а дори не е работен ден.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bunz   
Bunz
Пост #802 -

+ от мен за Пепи. "Отзивчив" е най-точната дума, коята го описва. Направи всичко възможно, за да ми помогне, докато не спираше да обяснява какво прави, защо го прави и тн през сащисаната ми физиономия. Мислех, че тия хора са изчезнали от България заедно с делфините, затова се изненадах много приятно. И съм по-спокоен, че познавам точния човек.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ndg   
ndg
Пост #6674 -

Много плюсове и от мен за Петър(Пепи). Както Bunz  по-горе е писал - изчезващ вид.  С много познание и опит, обяснява подробно... За кратко направи диагностика и възпроизведе проблема, който във фирмения сервиз и специализиран такъв не успяха по 2 пъти. Всяка работа си иска майстора и никаква техника не може да го замени.  И аз се радвам, че има към кого да се обърна при нужда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zorvalth   
zorvalth
Пост #6677 -

Кажи за проблема, може да е от помощ за някой?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #6678 -
преди 35 минути, zorvalth написа:

Кажи за проблема, може да е от помощ за някой?

Вероятно това:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ndg   
ndg
Пост #6692 -

Shaft e отговорил, но не е това e важното и да не спамим тук. Ако има въпроси - нека пренесем дискусията в друга тема.  Shaft ако прецени - да разчисти/премести

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване