Jump to content
alekspasov

Съвет за покупка на Ioniq

Recommended Posts

alekspasov   
alekspasov
Пост #2322 - (Редактирано)

Здравейте,

Не знам дали ми е за тук въпроса, но да си питам. 

От известно време обмислям да си купя нова кола и ми се иска да е хибрид. Не карам много, предимно уикендите и често ходя до Пловдив. Засега от това, което прочетох за хибридите, Айоника ми се струва най-смислен като цена/екстри за моите нужди. Въпросът ми е относно мястото отзад. Често пътувам с приятели, 4ма , понякога 5. Много ли е неудобно (това видях по видеа и тн) или е търпимо?

------

Премествам коментара като нова тема, така ще могат да го видят повече хора. Успех!

Редактирано от Bunz

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vladimirov   
Vladimirov
Пост #2667 -

Здравей.

на няколко пъти се каня да отговоря на въпросите ти и се чудя откъде да започна. Това със съветите за покупка на кола е хем просто (супер е купувай), хем сложно (все едно да ти дам съвет за кого да се ожениш).

За пет човека  мисля, че колата не е подходяща за дълъг път. Ако са и  по-едрогабаритни въобще не става.

Иди в Хюндай и направи тест драйв. Покарай и други коли. Прецени си интересите, възможностите, стила на каране и т.н. и т.н. и взимай което ти хареса.

Дано да съм бил полезен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
jigy   
jigy
Пост #15665 -

Здравейте. Искам да попитам Hyundai ioniq 1.6 hybrid 141 hp с верига ли е или с ремък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vladimirov   
Vladimirov
Пост #15694 -

ремък

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване