Jump to content
feron

Колективна поръчка за масло от Германия (до 3то и до 15то число всеки месец)

Recommended Posts

shaft   
shaft
Пост #16629 -
преди 11 минути, wasp_fan написа:

Здравейте, 

Разгледах немския сайт, но попаднах и на български rаvenol.bg. Пише, че са официален представител, но тая картичка в сайта им мога и сам да си я направя :) В никакъв случай не казвам, че има нещо нередно, разбира се. Някой има ли опит с този сайт и да е проверявал номерата в официалния такъв?

Попитах официално Ravenol Германия за вносител с когото работят в България и те ми отговориха, че официалният вносител е “Карио ООД“. На сайта ravenol.bg в общите условия се вижда името на същата фирма:

https://ravenol.bg/privacy-policy/

Аз смятам, че това е вносителят за България.

• Благодаря! 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
proximus   
proximus
Пост #16631 -
Преди 4 часа, wasp_fan написа:

Здравейте, 

Разгледах немския сайт, но попаднах и на български rаvenol.bg. Пише, че са официален представител, но тая картичка в сайта им мога и сам да си я направя :) В никакъв случай не казвам, че има нещо нередно, разбира се. Някой има ли опит с този сайт и да е проверявал номерата в официалния такъв?

Здрасти, аз съм пазарувал от въпросния сайт, коректни са. Маслото според мен е истинско, правих проверка на скреч кода, излезе си точно. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
wasp_fan   
wasp_fan
Пост #16633 -
Преди 2 часа, proximus написа:

Здрасти, аз съм пазарувал от въпросния сайт, коректни са. Маслото според мен е истинско, правих проверка на скреч кода, излезе си точно. 

Идеално. Излиза с една идея по-скъпо, но незначително на фона, че идва на следващия ден. Благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване