Jump to content
genchevstyle

Как се справя бензиновия мотор на i30 1.4i ?

Recommended Posts

genchevstyle   
genchevstyle
Пост #1557 -

Привет на всички, не открих тема или коментар за бензиновия мотор i30 1.4i ! В процес съм на търсене на "нов" автомобил, държа да е бензин и виждам, че на масовия в обявите е 1.4i .

-> Харесвам хечбек-а, но още повече SW, т.е. комбито. И виждам, че след 2007-2008г. SW 1.4i е 109 к.с.

-> Въпроса ми за колегите с такъв мотор е как усещате автомобила с тази кубатура в хечбека и в комбито. Знам, че е много банален въпроса за натоварения автомобил с включен климатик/климатроник, но няма от къде да разбера. И знам, че много зависи от стила ми на каране. Много ми е важно да "чуя" няколко мнения! Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kretio74   
kretio74
Пост #5065 -

Според мен и скромния ми опит с него е прекрасен мотор. Не очаквах от 1,4 такъв вървеж и то на газ. С верига е, което е плюс и при мен харчи около 8/100 газ спокойно каране. Карал съм и 1,6 дизела ,но тоя по ме кефи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
genchevstyle   
genchevstyle
Пост #5069 -
Преди 1 час, kretio74 написа:

Според мен и скромния ми опит с него е прекрасен мотор. Не очаквах от 1,4 такъв вървеж и то на газ. С верига е, което е плюс и при мен харчи около 8/100 газ спокойно каране. Карал съм и 1,6 дизела ,но тоя по ме кефи.

благодаря за мнението! Аз още август направих своя избор - Toyota Avensis 1.8 VVTI, като съм поставил и ГИ. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване