Jump to content
evgeni_sl

Мнение, Отзиви

Recommended Posts

evgeni_sl   
evgeni_sl
Пост #1499 -

Здравейте. Насочил съм се към закупуването на новият KONA с двигател 1.6 T-GDI 7 DCT 177 к.с 4х4., най високото ниво на оборудване. Днес ходих в Шоурума и останах зашеметен от автомобила във всяко едно отношение, както от визията, така от интериора, поведение на автомобила и не на последно място цена. Лично за мен това е страхотен SUV. Всичко което може да има един автомобил KONA го има.  Но въпреки това ще се радвам ако, някой колега вече е горд собственик и сподели какви са му впечетленията. До сега не съм карал автомобил Hyundai, но определено марката ме впечетли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
George   
George
Пост #1507 -

GDI моторите са много специфични !

Майстори/сервизи, разбиращи от този тип мотори в БГ се броят на пръстите на едната ръка.

Газификация - само течна фаза. Няма друг вариант (има, но е тъпо и безмислено).

Съветът ми е да се въздържите от автомобили, оборудвани с този тип мотор (GDI, FSI...)

Поздрав !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
evgeni_sl   
evgeni_sl
Пост #1509 -

Това не е добре въпреки, че първите 5 години автомобила има гаранция. Доста шоуруми обиколих и наистина Hyundai ме спечелиха осезаемо. Лошото е, че не съм запознат с марката но ми харесаха всичките автомобили в шоурума и мисля, да си взема нов автомобил от тази марка.  Ако някой може да каже кои двигатели са по читави ще съм благодарен. Бюджета ми е 55000лв

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване