Jump to content
shaft

Сервиз за автомобилни гуми - Аутомотив БГ ООД - гр. София

Recommended Posts

shaft   
shaft
Пост #1264 -

Здравейте,

Представям Ви нашите партньори от Аутомотив БГ ООД - сервиз за смяна на автомобилни гуми. При тях можете да си поръчате и закупите всякакви автомобилни гуми (за кола, за джип, за 4х4 изпълнения).

Това са най-добрите Момчета в гр. София, според мен. Не помня от колко години ходя САМО там и никога не съм бил подведен, недоволен, не са ми надирали джанти и т.н. Не си търсят клиенти насила, като се опитват да изкарат джантите криви, за да ги "изправят" и т.н. Това нещо не съществува тук. Не са "киселяци" и си разбират отлично от работата! Внасят оборудване за сервизи за смяна на гуми. Знаят как да използват машините си отлично. ;) 

Услуги с отстъпки:

1. Смяна на гуми (монтаж/демонтаж, баланс, лепене): -35% отстъпка от цената на услугата за съответния размер гуми и джанти;

2. Покупка на нови гуми: -25% от цената на гумите /с включен безплатен монтаж/;

3. Изправяне на джанти - 1лв/цол. Например: при 15" джанти - 15лв за джанта е цената за изправянето;

Отстъпките са валидни за всички членове, само с наличието на валидна клубна карта

Работно време:

Понеделник – Петък от 09:00 до 18:00 часа

Събота и Неделя от 10:00 до 18:00 часа

(в сезон за смяна на гуми работят и Събота и Неделя с удължено работно време /докато има коли/)

Точен адрес на сервиза:
София п.к.1700, кв. Витоша, бул. Симеоновско Шосе 118

Тел. 0878/65 45 45; 0894/64 51 63

E-mail: gumi@automotiv.bg

Карта:

https://www.google.com/maps/place/Интерпан+ООД/@42.6378779,23.3341823,3a,75y,310.1h,90.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1suia6XO6ZpfWfUFBesiBl9g!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x0:0x700f1e73d7ded866!8m2!3d42.6377662!4d23.3336868?hl=bg

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bunz   
Bunz
Пост #11459 - (Редактирано)

Голяма червена точка за тез хора. Много внимателни към детайла. Върха на сладоледа беше действието: вземане на динамометричен ключ, настройка на усилието и затягане на всяка гайка. Бравос!

С отсъпка за клуба за 18ки гуми и джанти (сваляне, смяна на гумите, баланс и качване на колата) - 66 лв, аз оставих 70.

Редактирано от Bunz

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TonyZ   
TonyZ
Пост #11475 - (Редактирано)
На 12.03.2020 г. at 14:42, Bunz написа:

Голяма червена точка за тез хора.

Защо тогава червена точка? :)

Имат ли хотел за гуми и каква е цената?

В сайта им няма никаква информация.

Редактирано от TonyZ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #11477 -
Преди 2 часа, TonyZ написа:

Защо тогава червена точка? :)

Имат ли хотел за гуми и каква е цената?

В сайта им няма никаква информация.

Никога не съм разбирал системата с червени и черни точки - не съм търсил да прочета, дори как работи :) Но... човекът иска да каже, че е доста доволен :)

За хотел - аз съм си оставял там гумите, но беше преди години... не мога да си спомня точно цена, но беше до 50тина лева на година. Нещо такова. Не знам, дали още предлагат, но можеш да звъннеш един телефон и ще ти кажат :)

Гумите се съхраняват отлично, светлина няма в склада/хотела. Аз си бях доволен, докато не си взех гараж и всичко започна да си стои в гаража /да пак мъкнеш и се разправяш, но ако искаш да не се занимаваш с това нещо, оставяш си ги при тях и всичко ще е супер/ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bunz   
Bunz
Пост #11478 -

Няма как да я разбирате (точковата система от тоя вид), ако не сте били чавдарчета. Червената точка се дава за нещо хубаво, за другото си има черни точки.

Уви не знам дали има хотел за гуми, нито какви са цените му. Както стана ясно от приказки с Венци, има повишение на цените в тоя бранш (поне в София). На мен на това място ми поискаха 90 лв (4х18”) без отстъпката за хюндай клуб, а миналата година е било доста по-евтино.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване