Jump to content
naskopk

Коректен сервиз Auto Soft LTD град Перник ( на изхода за село Дивотино )

Recommended Posts

naskopk   
naskopk
Пост #16145 -

Огромно благодаря за професионализма на момчетата от сервиза Auto Soft LTD град Перник на изхода за село Дивотино. Два пъти ползвам вече услугите им и са много коректни и толерантни . 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #16146 -
преди 17 минути, naskopk написа:

Огромно благодаря за професионализма на момчетата от сервиза Auto Soft LTD град Перник на изхода за село Дивотино. Два пъти ползвам вече услугите им и са много коректни и толерантни . 

Здрасти,

Дай малко разяснения с какво са ти помогнали точно, иначе изглежда като автореклама и по-скоро вреди на въпросния сервиз, отколкото да помага. :)  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
naskopk   
naskopk
Пост #16151 - (Редактирано)

След като купих колата имаше проблеми с електроинсталацията и мап сензора .Това го установиха във въпросния сервиз.Преди това колата беше обиколила редица сервизи в Дупница откъдето я купих и бяха сменяни куп неща без никакъв ефект.Това е била и причината  стария собственик да я продаде.След като я оправиха , колата беше перфектна 4 месеца и пак даде проблем.Светна чека и я откарах при тях за диагностика.Те казаха ,че е първата ламбда сонда и трябва да се смени.Тъй като ми дадоха час след няколко дена , а колата ми трябваше спешно , реших да я откарам в друг сервиз в околноста.Уточнявам ,че колата с изключение на чека вървеше без проблеми.На втория ден ми се обадиха и ми казаха ,че е престанала да пали и не могат да я оправят и не знаят къде е проблема.Откарах я пак в Ауто Софт  на буксир  и там установиха ,че има проблеми вече и с ЕСU то на двигателя  след некоректна намеса .Отстраниха повредата без нужда от нов блок и смениха и ламбда сондата.Тези страдания ме подтикнаха да напиша въпросния коментар за коректен сервиз.

Редактирано от naskopk
  • Благодаря! 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване