Jump to content

Recommended Posts

TeodorH   
TeodorH
Пост #12049 - (Редактирано)

Здравейте, мисля че ни е време да организираме една среща на клуба. 

Предполагам да сме си на обичайното място паркинга пред НИМ. Като дата мисля да е някоя събота от Юли месец,аз мисля за 18.07. 

Часа мисля нещо по обяд към 14 часа примерно. 

Искрено се надявам и @shaft да може да присъства.

Чакам и други предложения за датата. 

Редактирано от TeodorH

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #12050 -

Доста е далечна датата... не се знае какво ще ни измислят до тогава с този вирус :)

Според тази заповед:

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/15/zapoved-rd-01-268-15-05-2020_g_ocxxEM9.pdf

Точка 8, забраняват се такива прояви до 14 юни 2020. На 14 Юни ще се знае, дали няма да се направи същото и занапред :/ 

Поради тази причина от Шкода Клуб България организират обиколка на околовръстния път на София за утре. Събират се коли, никой не слиза от колата. Тръгват и обикалят цяла София в колона само Шкоди. Готина идея е :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #12051 -
преди 1 минута, shaft написа:

Доста е далечна датата... не се знае какво ще ни измислят до тогава с този вирус :)

Според тази заповед:

http://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/05/15/zapoved-rd-01-268-15-05-2020_g_ocxxEM9.pdf

Точка 8, забраняват се такива прояви до 14 юни 2020. На 14 Юни ще се знае, дали няма да се направи същото и занапред :/ 

Поради тази причина от Шкода Клуб България организират обиколка на околовръстния път на София за утре. Събират се коли, никой не слиза от колата. Тръгват и обикалят цяла София в колона. Готина идея е :) 

Много бързо мога да сменя месеца и датата, но опита сочи че на хората им трябва повече време

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #12052 -
преди 6 минути, TeodorH написа:

Много бързо мога да сменя месеца и датата, но опита сочи че на хората им трябва повече време

Да да, това е ясно :) Юли се надяваме да е окей вече, но не се знае нищо... Гласят се през Септември да стане същото, както беше досега - с КПП-та и всичко, както си беше... Ще видим :( 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Brakas   
Brakas
Пост #12066 -

Здравейте, имам въпрос, бях луд фен на Форд, ама ми се роди синче преди година и случайно купих СФ 2, след една година употреба на джипката съм влюбен в нея. Та как един обикновен човечец като мен може да стане член на клуба?

предварително благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #12067 -
преди 6 минути, Brakas написа:

Здравейте, имам въпрос, бях луд фен на Форд, ама ми се роди синче преди година и случайно купих СФ 2, след една година употреба на джипката съм влюбен в нея. Та как един обикновен човечец като мен може да стане член на клуба?

предварително благодаря.

Имаш лично съобщение 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #12069 -

Здрасти,

Получена е заявка, но няма вноска и системата не генерира нищо :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #12087 -
На 5/19/2020 at 7:45, shaft написа:

Според тази заповед:

Поради тази причина от Шкода Клуб България организират обиколка на околовръстния път на София за утре. Събират се коли, никой не слиза от колата. Тръгват и обикалят цяла София в колона само Шкоди. Готина идея е :) 

Идеята на шкода клуб не е лоша но аз имам идея за надграждане.

Да имаме въздушно продкрепление :D:D:D само не трябва да се движим с повече от 60км/ч защото дрона не е толкова бърз 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване