Jump to content
nickolaycho

Тонколони Хюндай Акцент 2007

Recommended Posts

nickolaycho   
nickolaycho
Пост #11773 -

Моля за помощ - как се сваля задната кора с елипсите и как се свалят корите на предните врати? А може би има начин да се свалят само решетките...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
George   
George
Пост #11776 -

Картинките по-долу ще помогнат.

За откопчаване на клипсите - ако нямате спец. инструмент, става с голяма плоска отверка, увита в парцал (за да не нараните боята).

За задната кора, картинката малко подсказва... Свалял съм на моята Соната - предполагам, същото е с Акцента.

Отпускате задните облегалки напред/надолу, има  клипсове-вадите ги (точка 2 от картинката).

После отваряте багажника, трябва да освободите още няколко клипса, които държат кората (с клещи стискате щипката и бутате нагоре - за да се откопчее).

Сваляте буксите на говорителите. Връщате се на задните седалки, подпъхвате ръка по средата на кората (ще я вдигате нагоре), с другата ръка натискате надолу в единия край на кората. Целта е - кората да се огъне малко като дъга - за да може да излезе. Не знам задните колани дали преминават през кората-може да се наложи да ги освободите...

Декоративните решетки за говорителите - мисля, че бяха фиксирани към кората, тоест няма да стане по лесният начин (без сваляне на кората).

Играх го тоя филм - единият заден говорител не работеше. Прекъснал проводник под декоративната капачка на мембраната (където са двете спойки).

Ако имате помощник (дори дете) - ще бъде по-лесно.

Успех !

Door.jpg

Tray.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nickolaycho   
nickolaycho
Пост #11780 -

Много Ви благодаря, страхотно обяснение! Христос воскресе! Желая здраве....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване