Jump to content

Recommended Posts

chasovnik   
chasovnik
Пост #11708 - (Редактирано)

най-накрая успях да направя една фото-сесия на колата си: IX55, V6, 240Hp, 410Nm гордостта за мен са 20 цоловите джанти марка Hofele Design Largo RS20  Hofele нищо че са модел от преди години.

Поздрави!!!

IMG_E5018.JPG

IMG_E5019.JPG

IMG_E5022.JPG

IMG_E5024.JPG

IMG_E5026.JPG

IMG_E5028.JPG

IMG_E5030.JPG

IMG_5021.JPG

DJI_0523.JPG

Редактирано от chasovnik

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
proximus   
proximus
Пост #11722 -

Честито, колега . До сега не съм виждал ix55, но на снимки изглежда мн добре, като ix35 на хормони на растежа :D Четох някъде, че е на базата на Санта Фе, така че вярвам че няма да имаш проблеми с части и др.неща. Не ти ли друса много с тези 20ки ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Динев1988   
Динев1988
Пост #11903 -

Виждал съм такъв определено всява респект на пътя! пПоздравления безаварийно шофиране. 🙂

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #11958 -

Честито и от мен и много безавариини километри.

ПП какъв е дрона?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
chasovnik   
chasovnik
Пост #11973 -
На 14.04.2020 г. at 12:08, proximus написа:

Честито, колега . До сега не съм виждал ix55, но на снимки изглежда мн добре, като ix35 на хормони на растежа :D Четох някъде, че е на базата на Санта Фе, така че вярвам че няма да имаш проблеми с части и др.неща. Не ти ли друса много с тези 20ки ?

Както писах във форума преди търкалях 6 години Паджеро 3 и реално няма нищо общо между двата автомобила, както като концепция, така и като вървеж по определени терени. Да колата е на базата на Санта Фе + 30 см. дължина и 10-на см. широчина.

За респект по пътищата с точно такива автомобили и дума не може да става, хората не ги приемат като "Жипове" и им е все едно, друго е да ти се залепи нещо квадратно-четвъртито зад теб, но и това не  и е целта. С този даже усещам, че нещо съм намалил средната скорост поне в градски условия.

За 20-ките няма проблеми, но трябва да се внимава по бордюрите, че може да гръмнат джантите - живи и здрави ще вземем други :)

за дрона - нещо най-обикновено DJI Spark Combo: не препоръчвам за тази цена - веднъж ме предаде и по гаранция го смениха, започна да не иска да излита,а само подскачаше. Ститна до централата на DJI в Германия и оттам ми писаха, че подобно нещо се случва за първи път. смениха го, но пак се еб@в@ нещо, особено в по-пренаселени места губи сигнал. Това чудо е за бъзик когато човек се разхожда в планината, на някое поле или по морето и то където няма много антени - Гърция.

Поздрави и благодаря за отзивите.

пс. След 5 768 км. средния разход е 11,68/100, което за 6 цилиндров двигател е нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване