Jump to content
shaft

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ!

Recommended Posts

shaft   
shaft
Пост #10094 -

Нека тук да съберем всички възможни отговори на често задавани въпроси за Hyundai ix20.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
FirstCar   
FirstCar
Пост #13447 -

Здравейте! Нов съм в групата, а от седмица вече имам ново бижу- Ix20. Макар и рано, поне засега съм много доволен. Все пак искам да попитам следното-знаете ли случайно да не би да трябва да включа определена хункция, за да пусна сд диск в сд плейъра. Поради някаква причина плейъра не иска да приеме диска....Благодаря предварително :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Градинарски   
Градинарски
Пост #13465 -
На 9/7/2020 at 21:22, FirstCar написа:

Здравейте! Нов съм в групата, а от седмица вече имам ново бижу- Ix20. Макар и рано, поне засега съм много доволен. Все пак искам да попитам следното-знаете ли случайно да не би да трябва да включа определена хункция, за да пусна сд диск в сд плейъра. Поради някаква причина плейъра не иска да приеме диска....Благодаря предварително :)

Може да има вътре друг диск, пробвай да го извадиш,преди да сложиш :D а може и да има стотинки, при мене беше така, децата често го ползват за касичка. Последва разглабяне и сега всичко е на 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
FirstCar   
FirstCar
Пост #13519 -

Много благодаря за отговора. Това си и помислих, че най-вероятно става въпрос за диск. Още утре ще погледна някое клипче как мога да го извадя. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване