Jump to content
firebird

Мнения за Hyundai ix35 2.0 CVVT 163HP ръчка

Recommended Posts

firebird   
firebird
Пост #9220 -

Здравейте, ще се радвам ако собственици на автомобила с този двигател дадат мнения за това как е поддръжката финансово, здрава ли е колата, колко харчи бензин (без газ). И други неща и наблюдения които имат за конкретния бензинов двигател, доста се пише за дизелите, но като че ли бензина остава в сянка и се чудя дали е така и защо.

Поздрави.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
proximus   
proximus
Пост #9288 -

Здравейте. Не съм на 100% сигурен, но двигателят на който сте се спрели мисля, че е предназначен за американският пазар и тук е по-скоро екзотика. За Европа ix35 се предлага с 1,6 бензин, за който твърдят че не е адекватен за този 1,6т автомобил. И поради тази причина и по-ниският разход на гориво се предпочита дизелът.
Иначе карам от 3-4 месеца ix35, в някоя от предните теми бях написал кое колко струва. Не са кой знае какви цифри, но все пак всичко сравнено с лек автомобил е по-скъпо. За размерите си е много просторен и с голям багажник. Има великолепно съвременно изглеждащо прибурно табло. Като недостатък на този етап мога да посоча зле обезшуменото купе и твърдото окачване, което пак е характерна чета за сувоподобните.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване