Jump to content
did

Какъв газов инжекцион?

Recommended Posts

did   
did
Пост #9206 -

Здравейте на всички почитатели на марката Хюндай!

От една седмица съм собственик на Туксон 2,0 бензин. Първите ми впечатления са отлични, но ми предстои газифициране. Имам опит с обикновен ГИ Вега 2 монтиран на предния ми автомобил Голф 3.

След като прочетох доста по интернет, съм доста раздвоен дали трябва да семонтира ГИ с ОБД контрол или без ОБД.

Моля да бъда извинен ако въпроса е дискутиран вече. Просто не се справих с търсачката. Надявам се на компетентни мнения или препратка към вече съществуващи теми.

Предварително благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
петко12   
петко12
Пост #9295 -

Здравей колега и честита придобивка , относно питането ти - Притежавам   туксон от около 9 месеца,  закупен е от предишен собственик  от  БГ. Същия е изминал до сега около 40 000 км на газ,     газов инежкцион Фобос 2 /нямам представа дали е с ОБД /  Аз продължавам да си го карам като съм му сменил изпарителя и инжекторите ./ сложих му малко по скъпи италиански/ Това е за сега нямам проблеми с газта от към разход  и вървене   .  Другият ми автомобил Опел Зафира е също с Г.И ,той е с  ОБД   и от него съм доволен като вървене и особенно разход,  ти си преценявай според финансовите възможности .

Всичко според мен е въпрос на правилен подбор на частите на Г.И и от добър монтаж, успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване