Jump to content
shaft

Автомобилен клуб - Хюндай Клуб България.

Recommended Posts

shaft   
shaft
Пост #530 -

Здравейте,

С гордост обявявам, че Хюндай Клуб България вече е регистриран автомобилен клуб (сдружение с нестопанска цел)! Всеки, който се регистрира във форума, се съгласява с правилата на форума и Устава на Клуба. Регистрирайки се тук, всеки потребител на форума става равноправен член на Клуба. Това е общовалидно за всички до момента, в който направим персонални клубни карти за всеки един от членовете на Клуба.

Уставът на сдружението можете да намерите и прочетете тук.

Скоро ще публикуваме информация и за наши партньори, при които можете да се възползвате от търговски отстъпки за услуги, авточасти и други.

Поздрави!

hyundai_club_bulgaria_logo.png.d6a1173b1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mishelle   
Mishelle
Пост #569 -

Ха да ни е честит новия клуб. Всъщност не точно новия. Защото май до сега такъв не е имало. Като знам през какви перипетии си минал, за да го регнеш... Браво!

Нареждам се на първо място на опашката за клубна карта :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Karlo   
Karlo
Пост #577 -

Браво!

Много добре се развива общността към днешна дата!

Супер е, когато има кой да се занимава!

С нетърпение очаквам картите и аз!

Ще организираме ли някакви срещи?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #578 -

Да, ще организираме регулярни срещи, разбира се, само нека се постопли малко. За момента ми се струва излишно, защото нямаме стикери и лайсни за номерата с логото на Клуба и т.н. Работим по въпроса :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #580 -

Аз освен карта със сигурност ще искам и стикер и лайсна за номера 😁😁

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kamen666   
kamen666
Пост #581 -

Браво !
Страхотна инициатива !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
aleksna   
aleksna
Пост #598 -

Супер! И аз се нареждам за карта и стикери

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko_dvd   
mitko_dvd
Пост #742 -

Привет и от мен,питане:стария форум активен ли е?,защото ми излиза в момента!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #744 -

До колкото знам не е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
chavdar68   
chavdar68
Пост #747 -
преди 58 минути, mitko_dvd написа:

Привет и от мен,питане:стария форум активен ли е?,защото ми излиза в момента!!!

Работи си  форума, само че изписването за зареждане в браузъра да е без тире и т.н. например "hyundaibg"

Преди няколко часа влизах и копирах линк който постнах на Л.С. на колега .....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #750 -

Колеги, нека поясня за тези, които не са наясно какво точно се случва.

Този Клуб тук няма нищо общо със стария Форум. Други хора сме, които се занимаваме с Клуба тук. Ние направихме този форум, защото старият изчезна безследно за около 6-8 месеца... и няколко пъти опитвахме да се свържем с администратори и модератори, но нямаше никакъв отговор от никого. Никой не каза никъде на потребителите си "...ще сменяме домейн, да знаете..." или нещо подобно. 

Когато пуснахме онлайн този форум, защото мислехме, че старият е загинал напълно - старият се появи от някъде, полу-работещ. При пореден опит от наша страна да направим нещо "съвместно" с Администратора на другия форум - човекът ни заяви, че няма смисъл от два форума. Аз това нещо го разбрах, като нежелание от негова страна да си съдействаме и да вървим заедно напред. 

Нямаме нищо против да си сътрудничим, нямаме нищо против никого, не сме се скарвали с никого и т.н. - не целим разделение, а напротив - целим обединяване на хората в общество, в нещо по-модерно, развиващо се и най-вече не бихме си позволили форумчето да го няма с месеци. Това не е правилно. :) Регистрирахме и автомобилен клуб - ще се постараем да направим сплотено общество в което да си помагаме за всичко - няма значение дали са автомобили или нещо друго.

Имам една единствена молба към всички Вас - ВИЕ, като потребители и хора, които са си написали мнението в интернет - ВИЕ имате интелектуалното право върху това публично мнение. Никой не може да Ви го отнеме това право или да Ви забрани да го използвате, както пожелаете (изключение прави нарушаването на правилата, което не се толерира). С постването на мнението си в интернет, ВИЕ се съгласявате то да бъде достъпно от всеки един четящ го. Ще Ви помоля само за едно - постването на всякакви линкове към стария форум се счита за реклама тук. Ние нямаме реклама в стария форум - не знам, дали някой би ни спрял (във фейсбук групата ни изтриха най-безцеремонно), но не ми се струва редно това нещо.

Моля Ви, копирайте си материалите тук, за да сте полезни на хората, които четат ТОЗИ форум - единственият Хюндай Клуб България. Линкове с рекламно съдържание изпращайте на лични съобщения.

Все пак, ако искате да бъдете максимално полезни за другите - отделете 5 минутки и публикувайте материалите си тук. Не го правете с висящ линк, който има възможност да изчезне за няколко месеца :) Това тук няма да се случи.

Благодаря на всички за разбирането! :)

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko_dvd   
mitko_dvd
Пост #751 -

Така от моя опит с такива форуми от около 15г.мога да кажа само че два такива форума не е добре да има рано или късно единия умира само се раздвояват неща,по-добре да се направи една среща с хора от двата форума и да се вземе някво решение което да обедини двата в едно ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ndg   
ndg
Пост #752 -

То стария си е жив-умрял. Ту го има, ту го няма.  В този  поне има желанието да се направи жив форум, виждам че момчетата се стараят.  Да добре ще е ако има разбиране да се обединят двата форума, но и да не се случи няма да е голяма загуба. Само дано и този да не го постигне същата съдба, но това май зависи и от нас

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #753 -

Щом момчетата регистрираха и клуб надали ще зарежат всичко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #754 -
преди 25 минути, mitko_dvd написа:

Така от моя опит с такива форуми от около 15г.мога да кажа само че два такива форума не е добре да има рано или късно единия умира само се раздвояват неща,по-добре да се направи една среща с хора от двата форума и да се вземе някво решение което да обедини двата в едно ;)

Опитахме многократно :) Повече нямам желание да опитвам аз лично - чакам си ;) Човек, който ни беше намерил случайно в Гугъл, беше писал във фейсбук групата за нас. Този му пост във фейсбук стоя известно време и когато обявих там, че сме регистриран клуб, и до минути изтриха всичко за нас. Това е показателно за мен. Както казах - чакам си. 

преди 18 минути, ndg написа:

То стария си е жив-умрял. Ту го има, ту го няма.  В този  поне има желанието да се направи жив форум, виждам че момчетата се стараят.  Да добре ще е ако има разбиране да се обединят двата форума, но и да не се случи няма да е голяма загуба. Само дано и този да не го постигне същата съдба, но това май зависи и от нас

Няма да се откажем, каквото зависи от нас ще го направим. И все пак, да, прав си - зависи и от потребителите/членовете на клуба! Който го интересува нещо, който го кефи нещо - занимава се с него и не го изоставя. Това е моето лично мнение. Аз съм традиционалист - захвана ли се с нещо - изключително много трудно и много рядко ми омръзва...

преди 16 минути, TeodorH написа:

Щом момчетата регистрираха и клуб надали ще зарежат всичко

Абсолютно да - няма да казвам колко ни струваше всичко до тук (нервите и времето не ги броя изобщо, те си вървят ръка за ръка), а не сме искали нищо в замяна от никого - няма и да искаме. Просто, нека повече потребители пишат тук и нека да сме полезни на повече хора и повече хора да са доволни. :) Това е напълно достатъчно. Самият факт, че "разпитваме" навсякъде за отстъпки и т.н. - всичко това е с цел изгода на целия клуб, а не с цел персонална изгода. От много места ни отказаха отстъпки, защото сме били малко хора, все още, но пък са ни оставили отключена вратичка за бъдещи преговори. 

Дълги години съм член на Шкода Клуб България и знам как се случват нещата в един успешен автомобилен клуб. Действаме по нещата заедно и това ще бъде достатъчно на този етап :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сгк98   
Сгк98
Пост #757 -

А как може да се получи членство , аз съм със два автомобила Хюндай. Лантра и Купе 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #758 -

Ами, за момента всеки регистрирал се тук, ще се счита за член. Следващите месеци, обаче, ще направим клубни карти и отличителни знаци на клуба. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko_dvd   
mitko_dvd
Пост #770 -

Венци значи може да се видим на VW club Fest ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #774 -

Ще ти дрънна, да се разберем :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MomchilB   
MomchilB
Пост #775 -

А бе Митаче, да не си изневерил на марката :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mitko_dvd   
mitko_dvd
Пост #777 -

Дъааа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bugybugy58   
bugybugy58
Пост #975 -

Добър ден и от меН,чисто нов член на клуба,и (все още )бъдещ собственик на Terracan.

Много ме кефи този модел,като визия и оборудване.Мисля че ще ми подхожда (115кг) л.тегло!? ...нето...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bugybugy58   
bugybugy58
Пост #976 -
На 9/3/2018 at 6:49, shaft написа:

Ами, за момента всеки регистрирал се тук, ще се счита за член. Следващите месеци, обаче, ще направим клубни карти и отличителни знаци на клуба. :)

Моля да ме известите. Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #977 -

Здравейте,

Имаме вече напечатани клубни карти, но не сме решили какви да са вноските. Те зависят от годишните разходи, които отиват за издръжката на Клуба. 

Всички приходи и разходи, както и членовете на Клуба, ще се описват в специален раздел, който ще бъде видим само от потребителите с група "Член на Клуба". 

В момента правим формата, която трябва да попълва всеки Член на Клуба. Скоро ще пиша с повече информация :)

Поздрави

ПП: Това се налага, защото някои от партньорите ни, както и голяма част от бъдещите партньори, с които проведохме разговори, поискаха да имаме клубни карти, защото страшно много се злоупотребява. Например, от едното място ни казаха "...идва човек с BMW и казва аз съм от Хюндай Клуб България - ще ми направите ли отстъпката...", и от там ни отказаха много хубава отстъпка. Но ще го оправим това. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
TeodorH   
TeodorH
Пост #978 -

Супер чакам с нетърпение вече картите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове