Jump to content
Gradi

Проблем с Круиз контрола

Recommended Posts

Gradi   
Gradi
Пост #8686 -

Здравейте  , нямам опит с Хюндай и никакви впечатления но днес много ми хареса един IX35 и го купих .... но след като го изкарах извън града установих че автопилота не работи !

Закачих го на диагностика но нямаше записани грешки , а докато го карах по задръстванията ми светна червена лампа за асистента за спускане и след гасане и палене се оправи, и пак нямаше записани грешки. Имал съм доста коли с автопилот но като спре да работи  на диагностика са ми излизали някакви проблеми с него , датчик на съединител , стоп машинка , изгорели крушки на стоп дори !   Хюндая трябва да го кара жена ми и не е ли в перфектно състояние ще ми мрънкя

Колата е 2010г , Ръчка 2000кубика дизел 136кс. Много ще съм задължен за всякакви идеи .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
proximus   
proximus
Пост #8688 -

Здравейте, а когато активирате круиз контролът от бутонът на волана, светва ли ви индикатор на таблото (наподобяваща хронометър) ? Както и когато зададете скорост трябва да светне индикатор set до първия. Това всичкото случва ли се или... просто нищо ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Gradi   
Gradi
Пост #8690 -

Абсолютно нищо .....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
proximus   
proximus
Пост #8691 -
преди 7 минути, Gradi написа:

Абсолютно нищо .....

Да не е най-баналното... бутонът на волана да е дефектирал ? Макар, че не е много логично, понеже не би следвало да е от най-използваните.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
toinspire   
toinspire
Пост #8692 -

или начален стадий на лентов кабел.

Управление на музиката има ли?

Как работи то?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Bunz   
Bunz
Пост #8693 -

Лентовия кабел на волана може да е прекъснат някъде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Gradi   
Gradi
Пост #8710 -

Музика , телефон , всичко работи .... ще го мъча и ще кажа какво е станало . И аз вече към кабел и копчета съм се насочил . То тоя кабел като като тръгне да прекъсва , не трябва ли да светне лампа за аербега ? Или не е задължително да прекъсне на него. Ще видя тия дни  да взема един волан с лентов кабел от някоя ударена само за проба и ако тръгне ще е екстра

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mountebank   
Mountebank
Пост #8711 -

Може да прекъсне само една писта - тогава произволно спира да работи някоя функция. Никога не прекъсва всички навенъж.

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
RosMax   
RosMax
Пост #8739 -

Здравейте! Аз имам същия проблем всичко работи без бутоните Cancel и res и set ,автопилота се включва от бутона свети на таблото със зелено ,но нищо не се случва ,бутоните не работят! Реших че, е лентов кабел затова го смених ,но пак не работят  бутоните! Моля някои ако е имал подобен проблем и решение да сподели! На диагностика също не излиза грешка с автопилота!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване