Jump to content
Hyundai

Oригинални части за Hyunda/KIA На половин цена

Recommended Posts

Hyundai   
Hyundai
Пост #8130 - (Редактирано)

Здравейте на всички. Имам възможност за директен внос на оригинални авто части за Hyundai и KIA. Имам дългогодишен бизнес и внасям стока от Корея, Тайван и Китай. Реших да внасям и части за коли, след като ми обявиха цените на местните дилъри за пръскачките на фаровете и диференциала за моето Santa Fe. 380 лв. за пръскачката на фара и 7800лв за диференциала.

Ако някой има нужда от нещо, и цената в България му се струва нереално скъпа, нека се свърже с мен на 0886573288- Viber и WhatsAPP чат ми е най-удобно. Най-добре е ако имате директно парт номер на частта, която ви трябва, ако не, поне номера на рамата. Срока за доставка е 10 дни. можете да се допитвате до мен, за всичко, което струва над 100лв. Естествено, ако частта е по-скъпа, ще спестите повече. 

За всяка една поръчка издавам фактура с ДДС и сключваме договор за доставка. 

Hyundai.original.parts.PNG

Редактирано от Hyundai

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #8188 -

Темата я преместих аз. Официално хората са наши партньори, вече. Всеки с валидна клубна карта на Хюндай Клуб България се възползва от 10% допълнителна отстъпка от цената. :) 

Оригиналните части от Корея са най-качествените и най-добре от там да се пазаруват сериозни неща на по-добра цена. Това е мое мнение, защото съм го изпитал лично. :)  Когато исках да си купя други пръскалки за предното стъкло /да правят мъгла/, защото на Санта фе-то са 3 струйки и това не ме кефеше - питах в България на няколко места. Цените бяха по 70лв на пръскалка - общо 140лв и трябваше да ги чакам 15-20 дни (така ми беше обявено). Намерих си ги двете общо за 35 долара от Корея, дойдоха за 10-12 дни и пръскат вече 4 години.

Така, че... Аз бих се възползвал от офертата по-горе, ако се наложи, разбира се. Питайте! :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
George   
George
Пост #8197 -

Запитване към автора на темата (косвено и към Shaft):

Търся някои неща (прахозащитни маншони, шокови тампони (предни/задни, втулки стаб. щанга и разни др.)

Имам парт номерата. Инд Ком. ми обяви, че не могат да бъдат поръчани и доставени.

Няма ги в E-bay, Amazon... В руските сайтове всичките неща са налични, но там има проблем с доставката, обмитяване, и с плащането...

Стойността на всичко е около 50 лв. - примерно.

Има ли вариант за комбинация - с други съфорумци - така че, да се направи "групова" заявка - един вид ?

Цената не е определяща, срок доставка също.

Евентуално някакви примерни цени - при предоставяне на парт номерата - възможно ли е ?

Поздрав !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #8199 -
Преди 7 часа, George написа:

Търся някои неща (прахозащитни маншони, шокови тампони (предни/задни, втулки стаб. щанга и разни др.)

Имам парт номерата. Инд Ком. ми обяви, че не могат да бъдат поръчани и доставени.

Няма ги в E-bay, Amazon... В руските сайтове всичките неща са налични, но там има проблем с доставката, обмитяване, и с плащането...

Има ли вариант за комбинация - с други съфорумци - така че, да се направи "групова" заявка - един вид ?

Евентуално някакви примерни цени - при предоставяне на парт номерата - възможно ли е ?

Поздрав !

Звъннете на човека, или по Вайбър, той ще каже какви са възможностите. За щастлие на този етап не ми трябва нищо за колата, дано да е така следващата година, поне. 

Иначе, говорил съм в Кореец преди време за прашниците на задните амортисьори на Санта фе 2 /тези с нивомата/. Той ми беше казал, че не се продават отделно и му трябвал вътрешен номер да му дам, който така и не разбрах от къде да намеря, за да може да го вземе от завода ли или нещо такова. Аз откривах по руските сайтове само този, който си е на синия етикет върху частта. Накрая ги намерих в ИНД Комерс с питане - бяха наясно, че се късат бързо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kamen666   
kamen666
Пост #8336 -
На 27.08.2019 г. at 21:18, George написа:

Поздрав !

Прати ми номерата на ЛС да проверя дали няма да мога да помогна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
George   
George
Пост #8346 -

kamen666, пратил съм ЛС. Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване