Jump to content

Recommended Posts

SantaFelo   
SantaFelo
Пост #7944 -

Здравейте, търся капачката под странично огледалото на ix35.

Ще съм благодарен, ако някой може да ме насочи, къде да търся, че някой явно си хареса моята.a325a85ed207e38bb35bb8a0cb21dcf0.jpg

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #7945 -

Здрасти,

Моите съболезнования, човече... Няма го, като резервна част - поне не излиза в каталозите:

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/parts?c=Hyundai&ssd=%24*KwEWIjMiYUFxTEtgEhIpR05aen1jEh0QEQMFMElMRmMSFhATAAAAAOFdrIo%24&vid=6323&gid=11798&q=

Проверих и в али експрес - дЕдовец и там. В началото мислех да се избъзикам с отговор "от друго ix35 може да го намериш" :D Ама явно остава най-валидният отговор... ако ти е изчезнало това капаче може да се пробваш по моргите, но едва ли ще ти продадат само капаче, а не цялото огледало. Отиваш на вариант - направи си сам капачка по модел на другата... нямаш много избор, като гледам така по нета :(

Между другото - това, нали не е Puddle light? Плътно черно капаче е, нали? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
SantaFelo   
SantaFelo
Пост #7946 -

Да да, плътно черно е. За съжаление очаквах този отговор!
Благодаря все пак, последния ми шанс беше тук! Ще питам и в Хюндай де. А за набирането от друг не е оферта, макар че 100% моето така е изчезнало

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
shaft   
shaft
Пост #7947 -
преди 16 минути, SantaFelo написа:

Да да, плътно черно е. За съжаление очаквах този отговор!
Благодаря все пак, последния ми шанс беше тук! Ще питам и в Хюндай де. А за набирането от друг не е оферта, макар че 100% моето така е изчезнало emoji23.pngemoji23.png

Точно и аз така си мисля, че е изчезнало - това няма как да падне от "скок" в дупка... не е направено така, освен, ако някой мармор не ти го е счупил преди това, при "ремонт", разбира се... :D Че не е оферта - не е, това е ясно... обаче никъде не го виждам изобщо това нещо и не знам... :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mountebank   
Mountebank
Пост #7954 -

3D принтер. Да ти направят огледално копие на другата. Вече ги има под път и над път.

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване