Jump to content

Купувам/Продавам консумативи и аксесоари.

Гуми, джанти, масла, филтри, чистачки, крушки, емблеми, пластмасови детайли и др.

Има 30 теми в този форум

  • 2 отговора
  • 52 прегледа
 1. продавам летни гуми Fulda 175/70/13

  • 0 отговора
  • 25 прегледа
  • 10 отговора
  • 250 прегледа
  • 4 отговора
  • 325 прегледа
 2. 5x114.3/17 Lapland Germany

  • 7 отговора
  • 686 прегледа
  • 0 отговора
  • 74 прегледа
  • 2 отговора
  • 280 прегледа
  • 1 отговор
  • 440 прегледа
  • 4 отговора
  • 450 прегледа
  • 0 отговора
  • 194 прегледа
  • 0 отговора
  • 234 прегледа
 3. Търся ал. джанти

  • 3 отговора
  • 367 прегледа
  • 1 отговор
  • 275 прегледа
 4. Джанти за IX35 - 18"

  • 1 отговор
  • 347 прегледа
 5. Купувам стелки

  • 2 отговора
  • 407 прегледа
  • 0 отговора
  • 544 прегледа
 6. Зимни гуми 18" Bridgestone Blizzak 235/60/18

  • 3 отговора
  • 413 прегледа
  • 8 отговора
  • 549 прегледа
  • 1 отговор
  • 216 прегледа
 7. Търся емблема за Hyunday Getz

  • 0 отговора
  • 280 прегледа
 8. Търся джанти

  • 1 отговор
  • 454 прегледа
  • 1 отговор
  • 404 прегледа
 9. Лети джанти 15-ки

  • 0 отговора
  • 356 прегледа
 10. Капачки за таван

  • 3 отговора
  • 392 прегледа
 11. Джанти Tomason 18 цола

  • 0 отговора
  • 682 прегледа
×